banyo dekorasyon tadilat ataşehir

Banyo Tadilat Paketlerimiz

Bütçenize Uygun Paketi Seçin. Biz Yapalım.

uygun banyo tadilat paketleri ataşehir

Pratik Banyo Tadilatı

Pratik Banyo Yenileme Paketi.İncele...

lüx banyo tadilatı ataşehir

Modern Banyo Tadilatı

Modern Banyo Yenileme Paketi.İncele...

ultra lüx banyo tadilatı ataşehir

Trendy Lüx Banyo Tadilatı

Trendy Banyo Yenileme Paketi.İncele...

Ataşehir Banyo Yenileme Tadilat

Resmini Çek Gönder & Anında Fiyat Al.

WHATSAPP HATTI TIKLA YAZİster Whatsapp Hattımızdan, İster Ücretsiz Keşif Hizmetimizden Faydalanarak, Alanında uzman ekibimizle, banyonuza en uygun paketi seçmenizde yardımcı oluyoruz.

Banyonuzun durumu, kullanım şekli ve büyüklüğüne göre sizleri bilgilendirip en doğru tercihi yapmanıza destek oluyoruz..


Ataşehir Banyo Tadilatı
Ataşehir Banyo Dekorasyonu

Banyo Tadilat Aşamaları

A'dan Z'ye Anahtar Teslim Aşamaları

Komple tüm duvar fayansları ve aksesaurlar sökülür ve banyo iskelet haline getirilir.

Temiz ve pis su giderleri yenileri ile değiştirilir ve plana göre musluk, batarya ve klozetlerin yerlerine tesisat hatları çekilerek alt yapısı hazırlanır.

Tesisat ile beraber aynı anda elektrik alt yapısı hazırlanır. Projeye göre elektrik prizleri ve düğmeler için hatlar çekilir ve kullanıcak aydınlatmalar için alt yapısı hazır hale getirilir.

Fayanslar kırıldıktan ve alt yapı hazırlandıktan sonra tüm moloz ve pislikler toplanarak alan temizlenir ve bir sonraki aşama için hazır hale getirilir.

Fayans döşeme için tüm duvar ve zemin kara sıvayla düzeltilirek fayansın daha iyi yapışması sağlanır.

Müşterinin beğendiği fayanslar belirlenerek, zemine ve duvarlara fayanslar döşenir.Fayans döşeme zemin için giderin olduğu bölüme eğimli olarak, duvarlar tam teraziye alınarak döşenir ve derz dolgusu atılarak ara boşluklar kapanır.

En son aşama olarak tüm banyo aksesaurları planlamada belirttiği gibi yerlerine montajlanır. Küvet, tekne, duşakabin, havlupan, banyo dolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, aydınlatmalar, elektirk prizleri, klozet ve ekstra banyonuz için dekoratif istediğiniz diğer ürünler takılarak banyonuz son şeklini alır.

Tüm işlemler bittikten sonra, banyonuz yüzeysel temizlik yapılarak tüm kaba pislikler temizlenir ve son kontroller yapıldıktan sonra teslim edilir.

Whatsapp

Tek Tıkla Yaz

Hemen Ara

Tek Tıkla Ara

İnstagram

Bizi Takip Et

Facebook

Bizi Takip Et

Ataşehir Duşakabin

Ataşehir Duşakabin üretici firma olarak müşterilerimize Duşakabin fiyatlarında büyük indirim ve ödeme kolaylığı. Duşakabin sistemleri İstanbul’un her bölgesine ücretsiz keşif, ölçü ve montaj yapılmaktadır. Duşakabin indirim ve ödeme kolaylıklarımızdan yararlanmak için arayın.

Ataşehir Duşakabin Servisi

Ataşehir duşakabin tamiri alanında uzman ehil ustalar tarafından yapılmalıdır. Duşakabin servisi olarak sizlere mobil servis araçlarımız, profesyonel ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz.